Ofis Koltukları - Ofis Sandalyeleri - Ofis Kanepeleri

Ofis koltukları, ofis sandalyeleri, ofis kanepeleri üreticiden tüketiciye satış; fileli koltuklar üreticiden tüketiciye hemen teslim. yönetici koltukları, müdür koltukları, şef koltukları, operasyonel koltuklar, çalışma koltukları, toplantı koltukları, cafe koltukları, konferans koltukları, bekleme ve misafir koltukları, bar tabureleri ve daha birçok model inanılmaz fiyatlarla ve ürün iade garantisi ile sizlerle buluşuyor. Yeni eğilim fileli ofis koltukları; bel ile uyumlu ergonomik ve omurga dostu koltuklardır. Son dönemlerde tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'den de fileli koltuklar alıcılar tarafından beğenilmekte ve kullanılmaktadır. Hem hafif olmaları hem ekonomik hem de terletme yapmama özellikleri sayesinde kullanıcılar tarafından tercih ediliyorlar. Fileli koltuklarda, ayarlı kolçaklar, ayarlanabilir bel yüksekliği, amortisörlü ve 360 derece ekseni etrafında dönebilme kabiliyetleri yanı sıra, bel ile uyumu, oturak yerinin sünger üzeri hava alan kumaş olması kullanıcısına pozitif yönde değer katmaktadır. Emin olun koltuğunuzu sevdiğinizde ve çalışırken rahat ettiğinizde verimliliğiniz artacak ve aynı zamanda çok çalışarak az yorulacaksınız. Bekleme ve toplantı koltuklarında, rengarenk bekleme ve toplantı koltuklarımızı incelediğinizde bize hak vereceksiniz..

FacebookTwitter
Hakkımızda

Vizyonumuz
Üretimden insan kaynaklarına, müşteriden yan sanayiye kadar tüm aşamalarda mükemmelliği hedefleyen, çevre ve insan sağlığına önem veren bu yönde sistematik bir şekilde gelişerek tercih edilen sektör firmalarından biri olmak.

Misyonumuz
Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere, zamanında, kaliteli, istenilen miktarda, insan ve çevre sağlığına uygun ürünler üretmektir.

İlkelerimiz
1. Tüm müşterilerimize ve çalışanlarımıza sevgi odaklı yaklaşım,
2. Sektörü izleyen değil, sektörde yenilik yaratan firma olmak,
3. Sektörde aranılan firma olmak,
4. Teknolojimizi ve yönetim sistemlerimizi sürekli geliştirmek,
5. Doğayla paylaşan ve doğayı koruyan firma olmak.
6. Tüm paydaşlarımızın yaşam düzeyini yekselten firma olmak.

Politikamız
1. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yönetim sistem standartlarına ve yasal mevzuatlara uymak,
2. Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek kalitemizi geliştirmek,
3. Tüm çalışanlarımızın etkin katılımı ve ekip çalışmasıyla performansımızı sürekli iyileştirmek,
4. Müşterilerimizin ihtiyaç, beklenti ve memnuniyetine odaklı çalışmak,
5. Ürünlerimizi, istenilen kalitede ve zamanında üreterek daima tercih edilen firma olmak,
6. Gelişmelere paralel olarak çalışanlarımızı eğitmek,
7. Çalışmalarımızın ve toplumun çevre koruma ve iş güvenliği bilincini geliştirmek,
8. Doğal kaynaklarımızı bilinçli kullanmak, atıklarımızı azaltarak değerlendirilmesini sağlamak,
9. Çalışanlarımız için sağlıklı ve güvenilir bir çalışma ortamı yaratarak kazaları minimum seviyede tutmak.

İnsan Kaynakları Politikamız
'Farkı yaratan insandır' / Doğru işe doğru insan / Entelektüel sermayemizle sürekli ve doğru yatırım / Sürekli gelişim için toplantı / Yasalara Saygı

İş Ahlakımız
Tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve paydaşlarımız için güvenilir ve dürüst firma olmak. Yasa, yönetmelik ve mevzuatlara koşulsuz uymak. Çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğundan yola çıkarak onlara sürekli yatırım yapmak, çalışma ortamını sürekli iyileştirmek. Evrensel bilgiye değer veren, bilgi paylaşımına inanan, şeffaf, bilgiyi elde etme, kullanıma ve saklama konusuna özen gösteren, kişisel hak ve özgürlüklere saygılı, demokrasiye inanan firma olmak. Doğaya, tarihi ve kültürel dokuya zarar vermeden üretim faaliyetlerini sürdürmek.

Belgelerimiz
Belgelendirme günümüzde giderek daha da önem kazanmış, uluslararası ticarette, pazarlamanın birinci öncelikli konusu olarak gündemdeki yerini almıştır. Özellikle iki ve çok taraflı anlaşmalar çerçevesinde ürün ve hizmetin pazarlanması için düzenlenen belgeler önemli rol oynamaktadır. Bu çerçevede, uluslararası platformlarda belgelerin karşılıklı olarak tanınması ticareti kolaylaştırmış özellikle gümrük kapılarında ürünlerin uzun süre bekletilmesi problemini ortadan kaldırmıştır.

 

hak_2

 

hak_1

© 2013 Çağdaş Grup Ofis Sistemleri. Her hakki saklıdır.
  Facebook  Twitter
Telefon : 0090 (212) 617 0 173
: 0090 (212) 617 0 174
Fax : 0090 (212) 617 0 118
E-posta : info@cagdasgrup.com.tr
Adres : Yeşilpınar Mah. Köknar Sok. No:15/A Eyüp/İSTANBUL